تبلیغات موبایلی

AD-SDK چیست؟

  تبلیغات بدون مزاحمت

  حفظ حریم خصوصی در تبلیغات

  هر 30 الی 48 ساعت یک تبلیغ قابل تنظیم توسط توسعه دهنده

  کمترین مزاحمت در تبلیغات برای کاربران

  امکان غیرفعال کردن تبلیغات از داشبورد

  تبلیغات با پیاده سازی اسان

  پیاده سازی تبلیغات در 2 دقیقه

  یک خط در اکتیویتی

  یک کپی پیست در مانیفست

  مشاوره و پاسخگویی سریع

  تبلیغات با درآمد عالی

  درآمد عالی از تبلیغات موبایلی

  به ازای هر هزار نصب فعال

  ماهیانه تا 96 هزار تومان

  محاسبه شفاف و پرداخت هفتگی

  پرسش های متداول

  چگونه از تبلیغات ad-sdk استفاده کنم؟

  برای استفاده از تبلیغات و کسب درآمد از طریق تبلیغات ابتدا وارد پنل کاربری ad-sdk شوید و پس از ثبت نام وارد بخش مستندات شده و تبلیغات ad-sdk را در پروژه قرار دهید. پس از ثبت اپ شما در پنل کاربریتون هر 30 الی 48 ساعت که توسط شما تنظیم میشود یک تبلیغ بر روی اپلیکیشن شما پخش خواهد شد.

  چطور کار می کند؟

  توسعه دهنده بر مبنای پلتفورم خود (اندروید، یونیتی و...)، فایل SDK را درون برنامه خود پیاده سازی می کند و هر 30 الی 48 ساعت (تنظیم شده توسط شما) تبلیغات به صورت تمام صفحه برای افرادی که اپلیکیشن را نصب دارند نمایش داده می شوند. و بر اساس تعرفه ی تبلیغ بین 2 تا 9 تومان برای هر نمایش دریافت می کنند. می توانید آمار تبلیغات خود را در دشبورد ببینید و یا نمایش تبلیغات را قطع و وصل کنید.

  پرداخت ها چگونه انجام میشود؟

  پرداخت ها به صورت میانگین هفته ای دوبار انجام می شود. توجه کنید برای موفقیت پرداخت ها حتما شماره شبا حساب بانکی و نام صاحب حساب بانکی را در دشبورد ثبت کنید (در صورت مغایرت نام وارد شده با صاحب حساب تراکنش توسط بانک برگشت می خورد)

  چگونه شماره شبا بگیریم؟

  جهت دریافت شماره شبا باید شماره حساب (نه شماره کارت) خود را داشته باشید. سپس اگر برای مثال حساب شما از "بانک ملت" است در گوگل جست و جو کنید "دریافت شماره شبا بانک ملت" سپس روی لینک بانک کلیک کنید، شماره حساب خود را وارد کنید و شماره شبا را دریافت کنید.

  گفتگو آنلاین در تلگرام